Акустика, яка ніколи не грала музики.

Дійсно величезна акустична система, яка кидає виклик всім божевільно-космічним рейверам! Потужності цієї системи буде достатньо для створення рокового концерту на найбільшому земному стадіоні. Нажаль ця система ніколи не буде грати

музику.

На фото зображена акустична камера для випробування руйнувань від вібрацій з частотою близькою до звукової лабораторії Lockheed-Martin Waterton Reverberant Acoustic Lab. Метою цієї камери є не запуск супутників на орбіту потужними акордами Ця система створює всередині звуковий тиск щонайменше 150Дб!!! Саме такий звуковий тиск виникає під час запуску космічного корабля у районі реактивних двигунів. Розрахунки стверджують, що всередині цієї камери людині не вижити(сподіваємося нікому не схочеться це перевірити вживу).

Ця камера, звісно, не є чимось надновим у світі космічних випробувань, бо про руйнування речей на частотах близьких або кратних резонансним вивчають, навіть, у сучасній школі. Але зручність цієї системи полягає в мобільності. Саме так, як відомі рокери переїздять з міста до міста протягом турових концертів, NASA и Lockheed може випробувати космічний апарат в будь, якому місці, варто лиш розвантажити масиви з акустичними системами з вантажівок.

Статтю перекладено з http://gizmodo.com/

Photos: Dusty Volkel/Lockheed Martin/NASAМега система

Orion EFT-1 Speaker test