Category Archives: Портфолио

Фестиваль вуличних танців Legion Dance Battle

Legion Dance Battle

Перший в Україні міжнародний фестиваль стріт денсу відбувся завдяки нашій підтримці. Чимало зусиль прийшлося витратити аби вмовити засновників фестивалю в тому, що якісне світло — необхідний елемент у сучасній денс культурі, але результат того вартий. Фестиваль видався гучним та яскравим, подарував радість глядачам та танцюристам.

Wargaming Challenge 2015

На початку 2015 року ми допомогли створити яскраве свято для компанії Wargaming. Ставили світлове та відео обладнання. Вийшло чудове свято.

Rock&Run anti Zombi пробіг.

А при чому тут ЗОМБІ?, спитаєте ви. Саме таке питання виникло і в наших техніків вночі перед святом, коли приїхали банери з логотипом заходу. Насправді британські вченні виявили, що якщо людина веде сидячий спосіб життя(привіт офісному планктону), та не вилазить з улюбленого FB, VK, TW,LJ…, то до зомбі їй залишилося зовсім трішечки. Тому всі бігом ставай на лижі! Що вже весна? Тоді просто вставай і бігом!

Вокальный конкурс New Cower Fm

New_Cower_Fm

Популярна українська радіостанція «Europa plus» щорічно проводить вокальний конкурс «New Cover.fm». Цього року ми стали технічними партнерами та меценатами для цього конкурсу. Нами було надано все необхідне для проведення заходу обладнання, а також технічний персонал.

Благотворительный турнир по стрельбе из блочного лука «Рождественские встречи»

Благотворительный турнир по стрельбе из блочного лука «Рождественские встречи»

НАЦИОНАЛЬНАЯ ЛИГА СТРЕЛЬБЫ из БЛОЧНОГО ЛУКА УКРАИНЫ 14 и 15 декабря 2013 года провела благотворительный турнир по стрельбе из блочного лука.

Основное отличие данного турнира – это совмещение спортивного мероприятия, которое способствует развитию и популяризации лучного спорта в Украине, и благотворительной акции по сбору средств для приобретения новогодних подарков детям, находящимся на лечении и послеоперационной реабилитации в кардиологическом центре «Охмадет»