Сцена, подіум, підмостки. Оренда прокат.

Сцена, подіум, підмостки. Використання цих елементів допомагає глядачу бачити все, заради чого відбувається святковий захід. Оренда прокат цих елементів у нас допоможуть зробити ваше свято справжнім і незабутнім. Наш персонал пройшов спеціальне стажування у виробника, та має необхідні сертифікати відповідності. Тому, обираючи нас ви обираєте справді якісні послуги світового рівня.
  

  

Прокат, оренда подіум сцени.

— це те з чого потрібно починати інсталяцію вашого майданчика. Існують заходи, на яких зовсім не обов’язково будувати повноцінну криту сцену, достатньо побудувати подіум для артистів. Що важливо знати, коли замовляєш подіум?

Якщо не враховувати питання грошей, то на розмір впливають два чинника — вимоги артиста і розмір приміщення. Вимоги артиста завжди враховують кількість виступаючих на сцені та манеру поведінки, тож нехтувати вимогами райдера групи щодо розмірів сцени вкрай небезпечно. Розмір приміщення — це більш другорядний чинник, але враховуйте. що у великих приміщеннях невеликий подіум просто втратить своє значення, крім того великий зал вимагає суттєвого підняття місця виконання, щоб було видно артистів.

Ми пропонуємо вам в оренду велику кількість інженерних рішень, щодо сцен і подіумів. То які ж бувають сцени?

Подіум з Layher

Лаєрний подіум без декора

Лаєрний подіум без декора

Міцні та надійні ці конструкції є еталоном у світовому будівництві великих і надійних сцен вже понад півстоліття.
Модульний конструктив виконаний на базі стальних оцинкованих елементів. Міцний та важкий. Не боїться впливу зовнішніх опадів. Потребує додаткового декорування. При монтажі бажано використовувати спецтехніку.Вантажопідйомність конструкції 1000кг/м2 розподіленої ваги.
[button size=»large» type=»warning» value=»ЗАМОВИТИ» href=»http://urban-rent.com.ua/contacts.html/»]

 

Європодіуми

Подіум з алюмінієвого профілю.

Подіум з алюмінієвого профілю.

Легкі та витончені, майже не потребують додаткового декорування. Алюмінієві деталі дозволяють мати цим подіумам малу вагу, залишаючись міцними та привабливими. Транспортування та монтаж легкі і не потребують спеціальних засобів, можуть бути виконані невеликою кількісттю людей. Вантажопідйомність конструкції 350кг/м2 розподіленої ваги.
[button size=»large» type=»warning» value=»ЗАМОВИТИ» href= «http://urban-rent.com.ua/contacts.html/»]

 

Що ми можемо.

Крім вищеперерахованого сцени наша компанія надає послуги з прокату звукових та світлових комплектів. Лед екранів та проекторів різних модифікацій, плазмові та лед телевізори. Також ми можемо побудувати та здати в оренду сцену з алюмінієвих ферм або з лаєрних конструкцій.

Наше портфоліо.

[button size=»large» type=»warning» value=»ЗАМОВИТИ» href=»http://urban-rent.com.ua/contacts.html/»]