Прокат оренда сцени подіума

Гарна, велика сцена — це саме те що зробить ваше свято справжнім. В нас ви зможете замовити прокат оренду сцена та подіум на будь якій смак та бюджет, а якщо ви маєте особливі вимоги щодо конструкції, то наші інженери прорахують для вас варіанти, які задовільнять найвибагливішого замовника.

 

 

 

Сцена прокат оренда сцени та подіума.

Що потрібно знати, як правильно замовити сцену або подіум в оренду?

Перше, що потрібно знати — сценічний комплекс або просто сцена складається з трьох основних частин:

  • Дах.
  • Подіум.
  • Портали.
Дах без подіума та порталів

Дах без подіума та порталів

Дах, тент, навіс  — необхідний і важливий елемент сцени. Захищає виконавців і коштовну апаратуру від сонця дощу вітру. Створює необхідний об’єм для виконавців. Несе на собі світлове обладнання та банерні площі. Можливо орендувати окремо і використати в якості шатра для гостей. Проведення концерту, фестивалю або іншого свята на відкритому повітрі без організації даху над виконавцями — не кращий варіант.

Окремо подіум без декора

Окремо подіум без декора

Подіум сцени служить задля виділення зони сцени та підняття її на висоту щоб забезпечити кращий огляд. Також інколи існує необхідність значного підняття подіума щоб зробити неможливим доступ глядачів з зали до сцени.

портал без сцени

портал без сцени

Портали ховають від глядачей акустичні системи(так інколи колонки в оренду мають далеко не новий вигляд). Портали несуть на собі основні рекламні площі, тому часто портали замовляють значно більшого розміру ніж це необхідно. Інколи портал є невід’ємною частиною підвіса акустичних систем, лінійних масивів і без нього встановлення звуку просто неможливе.

сцена з порталом і подіумом

сцена з порталом і подіумом

Що ми можемо.
Крім оренди сцен і подіумів наша компанія надає послуги з прокату звукових та світлових комплектів. Лед екранів та проекторів різних модифікацій, плазмові та лед телевізори. Також ми можемо побудувати та здати в оренду сцену з алюмінієвих ферм або з лаєрних конструкцій. Наше портфоліо.
[button size=»large» type=»warning» value=»ЗАМОВИТИ» href=»http://urban-rent.com.ua/contacts.html/»]